TCG KOMUNITU PODPORUJEME OD ROKU 2010...

A s tvorbou udalostí pre hráčov a zberateľov prestať neplánujeme. Vo FENIXcards je našou prioritou venovať sa podpore a rozvoju TCG komunít. Všetku našu lásku ku kartovým hrám Pokémon a Magic: the Gathering investujeme do usporadúvania eventov a turnajov pre ľudí, ktorí sú do tohto sveta pohltení rovnako, ako my.

V SRDCI TRNAVY

Našu predajňu a herňu nájdeš v historickom centre Trnavy na Štefánikovej 5. Pohľadaj nás v pasáži Aurora - naša predajňa je označená lightboxom s naším logom, nemal/a by si nás minúť. Uvítajú ťa príjemné priestory s dobre vybavenou herňou a prívetivý personál, ktorý ti so všetkým ohľadom kariet veľmi rád poradí.

 

"MEDŽIKOVÉ" PIATKY A KARTOVÉ SOBOTY

Vo Fenixe sa niečo podniká každý týždeň. Komunita sa u nás stretáva predovšetkým piatky a soboty, a to pri príležitosti rôznych casual a kompetitívnych turnajov Pokémon TCG a Magic: the Gathering. Naše priestory vtedy rezonujú jedinečnou atmosférou a vôňou kariet :-) Ak túžiš niečo také zažiť na vlastnej koži, pozri si náš Kalendár eventov a vyber si udalosť, ktorá ťa láka najviac. Budeme sa na Teba veľmi tešiť!